DECOPIPE - Dekoratif Paslanmaz Çelik Boru

ÜRÜN & MARKALAR

Hızlı Erişim

Decopipe Tutamak

DECOPİPE TUTAMAK SERİSİ

Decopipe marka renkli 304 kalite paslanmaz çelik 25 ve 32 mm çapında borular ve yine paslanmaz çelik bağlayıcı aparatları kullanılarak üretilen DECOPİPE TUTAMAK SERİSİ yapı sektörüne yeni bir renk ve çözüm sunmaktadır.

DECOPİPE tutamak serisi altın sarısı, şampanya, siyah, bronz, renkli paslanmaz çelik borular ve bağlayıcı aparatlarıyla kullanılarak yapı sektörüne renkli tutamak seçenekleriyle pratik, zarif seçenekler sunar. Yapı sektöründe, tüm mimari projelerde her tür kapıda, asansör kabinlerinde kullanıldığında gerek uygulama kolaylığı, gerek dayanıklılığı ile önemli rol oynar. Bu özelliği ile prestijli projelerin aranılan ürünü olmuştur.

DECOPİPE TUTAMAK SERİSİ TEMİZLEME UYARILARI

Ürünlerimizde kullanılan paslanmaz çelikler titanyum kaplanmıştır. Bu nedenle temizleme işlemi sırasında eritici ya da aşındırıcı içerikli temizleyiciler tel ve zımpara kullanılmamalıdır. Tuz ruhu veya asit içeren malzemelerle temizlenmemelidir. Nemli ve pamuklu bezle veya sabunlu su ile silinmesi yeterlidir.

————————————————————————————————————————————————————–
DECOPİPE handle series is produced by using DECOPİPE colorful 304 quality grade, 25 and 32 mm diameter pipes and stainless steel connecting part and have brought a new solution and colorful approach to construction sector.

DECOPİPE handle series ,using in different colors of bronze,gold,black,champagne stainless steel pipes and stainless steel connecting parts with colorful options of handles have brought a new practical elegant solution to costruction sector. Lift cars,all kind of doors are perfect application areas for Decoline handle series in construction sector.İt is a easy,practical and prestigious product for all architectural projects.

Stainless steel used in our products are covered by titanium therefor while cleaning erosive and abrasive cleaners, wire and emery
should not be used. Should not be cleaned with materials containing acid. Moisture is enough to be cleaned with a coton and soap.

GDE Hata: Dosya alımı esnasında hata - eğer gerekliyse hata kontrolünü kapatın (404:Not Found)